Facebook icon
Google+ icon

 


Vstup do bazénu jen v plavkách. Šortky ne. Informační video proč je zde. Věříme, že naši návštěvníci jsou k sobě ohleduplní. Děkujeme smiley


 

BAZÉN V BRUŠPERKU BYL 5. ZÁŘÍ OTEVŘEN

5. září 2015 proběhlo slavnostní otevření bazénu. V tento den si mohli návštěvníci v rámci Dne otevřených dveří prohlédnout prostory bazénu.

Bazén je určen pro rekreační, sportovní a výukové využití. Bazénová hala je navržena jako přístavba ke stávajícímu areálu školy. V dopoledních hodinách je využíván školami pro výuku plavání, odpoledne a o víkendech širokou veřejností k plavání a zábavě.

Část zázemí je umístěna ve stávající budově. Výrazným vnějším prvkem se stala věž se schodištěm na uzavřený vodní tobogán (jehož délka je 53,66 m.). Největší plochu zaujímá bazénová hala s plaveckým bazénem se třemi drahami délky 25 m, hloubky 1,1 - 1,3 m, dětským brouzdalištěm a masážní kruhovou zapuštěnou vanou.

Menší plocha je vyhrazena pro zázemí haly s místností plavčíka, skladem pomůcek, šatnami a hygienickým zázemím pro ženy a muže, schodištěm do sníženého technického podlaží.

Vstup do plaveckého bazénu je navržen stávajícím hlavním vstupem společným se sportovní halou, dále přes navazující chodbu k recepci s pokladnou. Po obdržení kódu šatní skříňky pokračuje návštěvník přes přezouvárnu do šaten, sprch a do bazénové haly.

V prostoru recepce je umístěn bufet, který bude sloužit bazénu i sportovní hale.