Facebook icon
Google+ icon

 


Vstup do bazénu jen v plavkách. Šortky ne. Informační video proč je zde. Věříme, že naši návštěvníci jsou k sobě ohleduplní. Děkujeme smiley


 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED VSTUPEM NA BAZÉN

Vážení návštěvníci bazénu,
velice si vážíme zájmu o bazén v Brušperku. Naším cílem je nabídnout školním dětem i široké veřejnosti maximální kvalitu poskytovaných služeb. Potřebujeme ale Vaši pomoc, a to především s dodržováním návštěvního řádu, který patří mezi základní pravidla provozování bazénu a je schvalován Krajskou hygienickou stanicí. Dovolím si vybrat některé jeho pasáže a doplnit komentářem:
* šatny jsou čistou zónou (nevstupujte zde v obuvi)
* před vstupem do bazénu se osprchujte (představa, že si k nám do vířivky přijde přisednout někdo nemytý, není příjemná)
* vstup do bazénu je povolen v plavkách, nebo v plaveckém úboru (ačkoli se tento bod zdá jako samozřejmost, bohužel se stává, že místo plavek jsou kraťasy, plážový oděv či spodní prádlo)
* mokrá dlažba vždycky klouže, pohybujte se tedy po bazénové hale i ve sprchách opatrně (přestože je v bazénu položena jedna z nejlepších protiskluzových dlažeb, riziko uklouznutí zde vždy bude)

Buďme ohleduplní k ostatním i k našim dětem. Učme děti správným hygienickým návykům. Každé větší znečištění bude znamenat nutnou provozní přestávku pro znovunastavení hygienicky vyhovující vody.
Snažme se společně co nejdéle udržet bazén jako nový.

Děkujeme Vám a přejeme Vám příjemné chvíle strávené na bazénu v Brušperku
Mgr. Aleš Vyvial, ředitel školy