Facebook icon
Google+ icon

 


Vstup do bazénu jen v plavkách. Šortky ne. Informační video proč je zde. Věříme, že naši návštěvníci jsou k sobě ohleduplní. Děkujeme smiley


 

PERMANENTKY

permanentka

Od 1. 10. 2015 jsou k dispozici permanentky. Jedná se o přenosnou elektronickou kartu, kterou lze při vstupu na recepci využít k jednotlivým i hromadným vstupům. Kartu si proto můžete pořídit pro rodinné či firemní účely i jednu a na ni čerpat slevy na plavání. Jednorázový poplatek za elektronickou kartu činí 100,- Kč. Karta má platnost 1 rok od data nabití, pro prodloužení stačí znovu kartu nabít. Dle výše vkladu pak můžete čerpat slevu 10% či 15 %. Podrobnosti o cenách najdete v ceníku.

Další novinkou k 1. 11. 2015 jsou čipové hodinky určené především pro kondiční plavce. Výhodou je bezobslužný vstup na bazén (bez nutnosti návštěvy recepce) a účtování po minutách. Jednorázový poplatek za čipové hodinky je 100 Kč. Cena jedné minuty je 1 Kč. Zde již není 15 minutový bonus určený k převlékání a sprchování, ale naopak možnost strávit na bazénu dobu podle aktuální osobní potřeby.